Hakkımızda

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

3 Şubat 2020 Yılında Ankara stüdyolarında yayın hayatına başlayan Bahartürk TV’nin kurucusu, Ankara ve İç Anadolu müziğini ve tarzını benimseyen Seymen Medya Grubu’nun CEO’su ve önde gelen ismi; iç Anadolu müziğinin tüm dünyaya tanınmasına öncülük eden ve kariyerini bu tarz üzerinden sürdürüp başarılı işlere imza atan, Gönül Dostu Gökhan’dır.
İç Anadolu tarzını benimseyen ve gerek canlı yayınlarıyla gerekse özenle seçilmiş klipleriyle yayın hayatını sürdüren BaharTürk TV, bu tarza yeni bir boyut kazandırarak sanat ve sanat anlayışını; bozlak ustaları, oyun havaları, sektörel programlar, Türk halk müziği, ünlü sanatçılar, Ankara’nın oynatan şarkıları, en son çıkan klipler ve seçkin programlarla izleyicilerin beğenisine 7 gün 24 saat sunmayı amaç edinmiştir.
Her akşam, tarzının en iyi sanatçılarıyla eğlence, müzik, gündem başlıklarının yer aldığı canlı programlar düzenleyen, yine tarzının en iyi sanatçılarını bu programlarda konuk olarak ağırlayan BaharTürk TV, kısa bir süre içerisinde izleyicilerin ve sanatçıların beğenisi kazanmış, takdirlerini almıştır.
BaharTürk TV yayın hayatı süresince iç Anadolu tarzını yayınlamaya, geliştirmeye ve pekiştirmeye uzman kadrosu ve alanında başarılı yönetim elemanlarıyla, Ankara ve İstanbul stüdyolarında devam edecektir. Alanında ve tarzında tek olan, son teknoloji ekipmanlarla, kalite ve profesyonelliği amaç edinen Bahartürk TV tarzının en güzel anlayışını, yayın hayatı boyunca sizlere sunmaya devam edecektir.

KÜNYE